Varecha. sk už má viac ako 80 000 fanúšikov na Facebooku

Náš jedinečný kulinársky portál Varecha.sk minulý týždeň prekonal hranicu 80 000 likeov na Facebooku. Na mediálnych lídrov v obľúbenosti slovenského fejsbúku – Topky.sk a Nový Čas, ktorí majú oba viac ako 200 tisíc fanúšikov, sa síce ešte nechytá, ale napriek tomu nás teší, že Varecha.sk je populárnejšia ako iné ženské weby (Diva.sk alebo Feminity.sk) alebo spravodajské portály (Sme.sk či Hospodárske noviny).

Ak by sa ešte náhodou našli ľudia, ktorí portál Varecha.sk nepoznajú, ponúkame im niekoľko faktov: Varecha.sk je priestorom pre komunitu viac ako 54 000 registrovaných užívateľov. Obsahuje viac ako 37 000 receptov. Má unikátnu aplikáciu Chladnička, ktorá poradí, čo navariť a ak sa vám nájdené recepty páčia, môžete si ich uložiť vo vlastnej Kuchárskej knihe.

 

A pre tých, ktorí Varecha.sk poznajú, ponúkame graf, ako si Varecha.sk získavala podporu na Facebooku.

 

varecha - total page likes

Pozor! Opäť je tu predvolebné moratórium

27.03.2019

Milí blogeri, Od 28. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajšiemu 2. kolu prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 28. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo [...]

Nezabudnite – máme moratórium!

14.03.2019

Milí blogeri, Od 14. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajším prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 14. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Nezabudnite: Moratórium platí aj na blogoch

02.11.2017

Milí blogeri, Od 2. novembra platí, že volebná kampaň k sobotňajším voľbám do VÚC sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 2. novembra od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Elon Musk / Donald Trump /

Miliardár Elon Musk oznámil vznik novej strany v USA, ponesie názov Amerika

05.07.2025 22:32

Opätovne kritizoval zadlžovanie krajiny aj doterajší systém dvoch strán.

SR Bratislava Devín oslavy CM25 BAX

Pellegrini: Štátne sviatky si netreba privlastňovať, patria všetkým občanom

05.07.2025 21:50, aktualizované: 22:20

Štátne sviatky by nás nemali rozdeľovať a nemali by byť zneužívané na akýkoľvek politický alebo iný súboj, povedal Pellegrini.

oslavy sviatku sv. Cyrila a Metoda

Cyrilometodské oslavy na Devíne: Najpopulárnejšou atrakciou bol pečený býk, darčeky nestačili pre všetkých

05.07.2025 20:46

Celodenné oslavy 1162. výročia príchodu sv. Cyrila a Metoda na územie Slovenska boli pre mnohých skúškou vytrvalosti.

Cessna / Courier Freighter / Plane /

V Rakúsku sa zrútilo malé lietadlo, zahynuli štyria Nemci

05.07.2025 19:32

Príčina havárie dosiaľ nie je známa.

administrator

O službe Blog.pravda.sk - blog administrátora

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 223742x
Priemerná čítanosť článkov: 5203x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy