Na Pravda. sk sa zaregistroval bloger s číslom 1000. Odmeňujeme pár z vás. . .

Milí blogeri,

nové blogy na Pravda.sk sme spúšťali začiatkom februára 2010. Majú teda približne 20 mesiacov a čo nás teší, čítanosť a záujem o ne pomaly, ale pravidelne rastie.

Prečo to píšem? V nedeľu 24. októbra sa zaregistroval bloger s prezývkou creedy a v redakčnom systéme má číslo 1000. Nuž, milý bloger z Bratislavy, vitajte u nás a tešíme sa na váš prvý članok.

Prvý článok 1000. blogera je aj podmienkou, aby dostal odmenu, ktorú mu redakcia zabalila a pripravila na odoslanie. Je ňou kolekcia DVD od Bontonfilmu a kníh od vydavateľstva Ikar.

Aby v tom nezostal sám, podobnou cenou odmeníme ďalších. Najčítanejší článok na blogu napísal – tak ako ste nás správne upozornili v debate, hudobník a publicista Ľubo Belák – List Ivete Radičovej do tejto chvíle čítalo 26 889 čitateľov.

Pôvodne, chybným selektovaním histórie blogov v databáze (za chybu sa ospravedlňujeme), sme najčítanejší článok na blogu prisúdili blogerke s menom simona. Bol o politike a jeho titulok je SaS sa zbláznila? Fakt verejne propaguje drogy?! Článok si prečítalo 11 847 čitateľov. Simonu, samozrejme, odmeníme.

Ďalším, koho odmeníme, je najaktívejší autor. Pod blogom haber sa skrýva Stanislav Háber a publikoval už 370 článkov a myslím, že všetky z nich boli básničky.

Aby sa ostatní, ktorí nie sú najaktívnejší, najčítanejší alebo len nemali šťastie a nie sú jubilejným blogerom, necítili ukrivdení, odmeníme aj troch náhodne vybraných blogerov. Žreb priniesol šťastie týmto z vás: chesus, bolemir a alogx.

Úspech blogu závisí len na vás, ktorí doň prispievate a ktorí ho čítate. Všetkým vám teda patrí naša vďaka.

Marian Niton
pravda.sk

Pozor! Opäť je tu predvolebné moratórium

27.03.2019

Milí blogeri, Od 28. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajšiemu 2. kolu prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 28. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo [...]

Nezabudnite – máme moratórium!

14.03.2019

Milí blogeri, Od 14. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajším prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 14. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Nezabudnite: Moratórium platí aj na blogoch

02.11.2017

Milí blogeri, Od 2. novembra platí, že volebná kampaň k sobotňajším voľbám do VÚC sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 2. novembra od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

rokovanie parlamentu, parlament, ferenčák

Ferenčák opísal polícii incident v Kežmarku. Po útoku posiela jasný odkaz

28.04.2026 19:30

Nezaradený poslanec vypovedal na polícii.

Mali, povstalci, Africa Corps, Vagnerovci

Mali zasiahla najtvrdšia rana za roky: povstalci udreli na srdce junty, Rusi strácajú pôdu pod nohami

28.04.2026 19:05

Najťažšou politickou ranou pre juntu bola smrť ministra obrany Sadia Camaru.

Ukrajinskí vojaci, vojna, Ukrajina, hmla, samopal, zbrane

Ukrajina tvrdí, že získala citlivé dokumenty ruského generálneho štábu: Moskva priznáva vážny problém

28.04.2026 18:30

Ukrajina podľa prezidenta Volodymyra Zelenského získala konkrétne dokumenty z generálneho štábu ruských ozbrojených síl.

Magyar

Magyar chystá prelomové stretnutie so Zelenským. V Zakarpatsku otvorí citlivú tému

28.04.2026 18:08

Verí, že po vyriešení sporných otázok by sa mohla začať nová kapitola v ukrajinsko-maďarských vzťahoch.

administrator

O službe Blog.pravda.sk - blog administrátora

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 239120x
Priemerná čítanosť článkov: 5561x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy