Založ si blog

Doprajme slobodu slova nielen sebe, ale aj druhému

Milí blogeri…

Neviem, či je to tým, že sa zvolebnieva, ale akosi sa nám aj na blogy vkradol nepríjemný nešvár – zosmiešňovanie a osočovanie názorového oponenta.

Nechajte vojny na politikov. Píšte svoje názory, hoc aj radikálne, ale píšte ich korektne a slušne. A slušné a vecné nech sú aj vaše príspevky v diskusii, ktorú Pravda nechala na blogoch neobmedzenú a bez nutnosti vstupovať do Piana.

Mnohí sami cítite a niektorí nám aj píšete, že blogy na Pravda.sk sa zmenili. Záleží nám na každom serióznom blogerovi a nechceme, aby niektorí z vás znechutení situáciou odchádzali, alebo svoje blogovanie prerušili. Tak, ako sa to už stalo. Budeme vás chrániť.

Oveľa dôslednejšie budeme odteraz dbať na dodržiavanie pravidiel. Na blogoch, ale najmä v debatách pod nimi. Chceme debaty k veci (pod vlastnými, ale najmä cudzími blogmi), bez zbytočnej irónie, urážok, znevažovania názorov iných. Mnohí z vás sa dožadujú slobody a nás obviňujú z cenzúry. Tak teda doprajme slobodu slova nielen sebe, ale aj tomu druhému.

Marian Niton

pravda.sk

Pozor! Opäť je tu predvolebné moratórium

27.03.2019

Milí blogeri, Od 28. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajšiemu 2. kolu prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 28. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo [...]

Nezabudnite – máme moratórium!

14.03.2019

Milí blogeri, Od 14. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajším prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 14. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Nezabudnite: Moratórium platí aj na blogoch

02.11.2017

Milí blogeri, Od 2. novembra platí, že volebná kampaň k sobotňajším voľbám do VÚC sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 2. novembra od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

tomko, pápež

Kardinál Tomko robil dozor nad futbalovými biskupmi

08.08.2022 10:52

„Bol nesmierne rozvážny, neuveriteľne pokorný a úžasne vzdelaný i rozhľadený," spomína si na Jozefa Tomka moderátor a zabávač Richard Vrablec.

Tomko

Kardinál Tomko pre Pravdu: Pápež urobil voči Slovákom krásne gesto

08.08.2022 10:35

Ján Pavol II. urobil voči Slovákom veľké gesto, František ich má rád. Takto zhodnotil pápežov kardinál Jozef Tomko (†98) vo vlaňajšom exkluzívom rozhovore pre Pravdu.

medveď, medveď hnedý

Ruský exposlanec dostal deväť mesiacov za zabitie muža, ktorého si pomýlil s medveďom

08.08.2022 10:23

Igor Reďkin za vládnucu stranu Jednotné Rusko figuroval v rebríčkoch najbohatších ruských úradníkov.

covid, nemocnica, koronavírus

Za nedeľu pribudlo na Slovensku 105 PCR pozitívnych prípadov

08.08.2022 10:21

Za uplynulý deň pribudli štyri úmrtia na COVID-19.

administrator

O službe Blog.pravda.sk - blog administrátora

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 197323x
Priemerná čítanosť článkov: 4589x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy