Založ si blog

Blogy patria všetkým čitateľom. Debaty pod nimi tiež

Milí blogeri, sme radi, že vás je stále viac a že aj návštevnosť blogov na Pravda.sk stúpa. Sme radi, že vyjadrujete svoje názory na rôzne témy v blogoch, aj v debatách pod nimi. Aj v čase, keď Pravda.sk vstúpila do Piana, sme debaty pod blogmi nechali bez obmedzenia.

Debatovať bez obmedzenia však neznamená nerešpektovať pravidlá. Jedným z nich je aj to, že debatovať sa má k téme blogu. Uznávame, že nie vždy sa dá presne určiť, čo ešte k téme je a čo už nie. Ale mnoho z debát skĺzava tam, kam nechceme – do tém a výmeny informácií medzi pár diskutujúcimi, ktoré s verejným fórom na blogoch nemajú nič spoločné. Debata je výmena názorov, nie rozhovor, ktorý patrí skôr na pokec a podobné fóra a širšej čitateľskej verejnosti pod blogmi nič nedáva.

Keďže blogov s takýmito debatami pribúda, budeme musieť zasiahnuť. Debata pod každým blogom trvá rok. V prípade, ak sa debata odkloní od témy, ukončíme ju oveľa skôr. Blogy, ktoré vzniknú len kvôli tomu, aby sa pod nimi debatovalo a súťažilo v počte príspevkov, vyradíme z režimu titulnej strany.

V žiadnom prípade nechceme hodnotiť úroveň a kvalitu blogov a podľa toho ich triediť. Jediným kritériom vždy boli a budú Podmienky blogovania a pravidlá debaty.

Predpokladáme búrlivú diskusiu a očakávame nesúhlasné reakcie. Ale robíme to v dobrej viere, že to blogom aj debatám pod nimi pomôže.

Marian Niton

Pravda.sk

Pozor! Opäť je tu predvolebné moratórium

27.03.2019

Milí blogeri, Od 28. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajšiemu 2. kolu prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 28. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo [...]

Nezabudnite – máme moratórium!

14.03.2019

Milí blogeri, Od 14. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajším prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 14. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Nezabudnite: Moratórium platí aj na blogoch

02.11.2017

Milí blogeri, Od 2. novembra platí, že volebná kampaň k sobotňajším voľbám do VÚC sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 2. novembra od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

administrator

O službe Blog.pravda.sk - blog administrátora

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 201000x
Priemerná čítanosť článkov: 4674x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy