Založ si blog

Diskusiu spravuje admin – úprava pravidiel

Milí blogeri

iste ste zaregistrovali, že zhruba pred mesiacom sme v Pravda.sk zjednotili debaty a komentáre pod vaše články sa presunuli na službu debata.pravda.sk.

Zároveň sme sľúbili, že komentáre, ktoré ste mali pod článkami do momentu prechodu, sa „dočasne“ stratia. Ospravedlňujeme sa za meškanie, ale máme dobrú správu. V tejto chvíli by už mali byť všetky späť. (blogeri, prepáčte, stala sa chyba v programe, komentáre tam, kam majú prísť, ešte stále putujú – 23. 9. – mn). Vďaka za trpezlivosť.

Debaty pod vašimi článkami sa tak stali celkom štandardnými a totožnými s debatami ako pod každým iným článkom na Pravda.sk. S tým súvisí aj fakt, že správa debát prešla pod prevádzkovateľa a už nemôžete do komentárov zasiahnuť – môže to za vás urobiť admin. Nie sme však schopní prečítať všetko. Ak máte pocit, že niektorí z diskutujúcich porušuje pravidlá debát, môžete jeho príspevok nahlásiť, alebo napísať mail na blog@blog.pravda.sk. A možno také príspevky niekedy odstránime skôr, ako si to vy stihnete všimnúť. Z naše strany nikdy nepôjde o cenzúru názorov, záleží nám jedine na slušnej a vecnej debate, bez nadávok a invektív – napríklad aj voči autorom blogu.

S týmito zmenami súvisí aj úprava podmienok používania blogu. Vypadol z nich bod 3.6, ktorý znel nasledovne:
Bloger je oprávnený zmazať z diskusií na svojom blogu komentáre porušujúce tieto Podmienky používania. Nesmie však vymazávať komentáre iba z dôvodu nesympatie s ich autorom alebo obsahom.

Pri úprave pravidiel sme vypustili aj bod 3.5 v tomto znení:
Každý bloger má právo na propagáciu jeho obsahu na hlavnej stránke Blog.pravda.sk, pričom podmienky tejto propagácie sú pre všetkých blogerov rovnaké.

Chceme si tým do budúcnosti uvoľniť ruky na lepšiu propagáciu najzaujímavejších článkov.

Marian Niton

administrátor blog.pravda.sk

Pozor! Opäť je tu predvolebné moratórium

27.03.2019

Milí blogeri, Od 28. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajšiemu 2. kolu prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 28. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo [...]

Nezabudnite – máme moratórium!

14.03.2019

Milí blogeri, Od 14. marca platí, že volebná kampaň k sobotňajším prezidentským voľbám sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 14. marca od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Nezabudnite: Moratórium platí aj na blogoch

02.11.2017

Milí blogeri, Od 2. novembra platí, že volebná kampaň k sobotňajším voľbám do VÚC sa skončila. Volebnú kampaň je vo všeobecnosti zakázané viesť 48 hodín pred dňom konania volieb, teda od štvrtka 2. novembra od 00:00 a v deň volieb až do skončenia hlasovania. Počas moratória je zakázané zverejňovať informácie o kandidátoch v ich prospech alebo neprospech. [...]

Matúš Šutaj Eštok

V akom stave je vyšetrovanie atentátu na Fica? Šutaj Eštok povedal, kedy by mohli byť známe prvé závery

20.06.2024 19:00

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok uviedol, že dozorujúca prokurátorka si neželá, aby o prípade informovali.

migranti afrika španielsko

Výletná loď cestou na Kanárske ostrovy zachránila sedem desiatok migrantov z Afriky

20.06.2024 18:25

Podľa španielskeho ministerstva vnútra bolo tento rok medzi africkými brehmi a Kanárskymi ostrovmi zachránených takmer 19 000 migrantov.

Russia Ukraine War

Ruskí okupanti nevzali ukrajinského vojaka do zajatia, ale odrezali mu hlavu. Aké šialenosti robia na fronte?

20.06.2024 18:00

Ruskí vojaci dokážu zabíjať ako bojovníci v stredoveku. Nad viacerými zajatými Ukrajincami sa nezľutovali, ale bezbranných ich zavraždili.

explózia, čierna hora

Explózia v černohorskej Cetinji zabila dvoch ľudí, traja sú vážne zranení

20.06.2024 17:35

Výbuch môže súvisieť s čiernohorskými zločineckými gangmi, ktoré obchodujú s drogami.

administrator

O službe Blog.pravda.sk - blog administrátora

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 211358x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy